-1°
-2°
GKS Czarni Starcza
To oni zdecydują o przeznaczeniu środków na sport i kulturę!
23 stycznia 2017 r. | 17:16

Pracownicy Urzędu Gminy w Starczy - Dawid Pijet i Olga Sławińska, a także Łukasz Nalewajka jako przedstawiciel OSP Rudnik Mały - zdecydują, komu w tym roku przyznać dotację na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w gminie Starcza.

Skoro w komisji znajduje się dwóch pracowników gminy, to kto będzie tak naprawdę decydować o przyznaniu tych środków? W puli na rok 2017 jest 70 000 zł.

BIP UG w Starczy