pochmurno z przejaśnieniami
Gmina poszukuje wykonawcy demontażu i transportu azbestu
16 września 2020 r. | 10:09
Reklama

Gmina Starcza zachęca do do złożenia ofert – w ramach "Programu Usuwania Azbestu", współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

W związku z przystąpieniem do realizacji zadania pn. „Demontaż, transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest z budynków/posesji stanowiących własność osób fizycznych z terenu Gminy Starcza- etap II – 2020 rok”, Gmina Starcza ogłasza otwarty nabór ciągły wykonawców na realizację przedmiotowego zadania w ramach Programu Usuwania Azbestu, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, dla osób fizycznych.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.