-1°
Magdalena Szulc-Cichowska nowym urzędnikiem w gminie
28 stycznia 2019 r. | 11:34
Reklama

Magdalena Szulc-Cichowska z Woźnik została nowym urzędnikiem Urzędu Gminy Starcza. Szulc-Cichowska wygrała konkurs na stanowisko urzędnicze w Referacie Finansowym ds. obsługi kasowej.

Poniżej znajdziecie informację o wynikach naboru.

4 odpowiedzi na “Magdalena Szulc-Cichowska nowym urzędnikiem w gminie”

1. emerytka pisze:

Panie Wójcie – czy na terenie naszej gminy nie ma osób chętnych do pracy w Urzędzie Gminy?
    czy na stanowisko kasjera potrzeba specjalistycznego wykształcenia ?
    Dobrze wiemy, że większość obecnych pracownic i pracowników naszego Urzędu zdobyło wykształcenie
    wyższe i doświadczenie pracy w administracji samorządowej DOPIERO w czasie pracy w Urzędzie !!!
    Proszę nam wyjaśnić, czy naprawdę nie było chętnych z naszej gminy .

2. Ania pisze:

Przecież były na stronie kwalifikacje co musi spełniać – skoro och nie mają to jak do urzędu ??

3. Hela pisze:

Zabraklo pociotkow 😄

4. On pisze:

Było dużo chętnych ale Pani ta była już wcześniej zatrudniona i to Ona musiała być najlepsza. !!!!. Szkoda, szkoda ,że nie przeszła Pani Katarzyna. …Nie byłoby znajomych królika…