bezchmurnie
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
20 listopada 2020 r. | 11:08
Reklama

27 listopada 2020 roku o godz. 14:00 zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne projektów uchwał Rady Gminy Starcza. Chodzi o projekt zmieniający uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Gminy Starcza oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków oraz o projekt dotyczący wyznaczenia linii komunikacyjnej publicznego transportu zbiorowego, dla której organizatorem jest Gmina Starcza.

Wszelkie uwagi należy zgłaszać pisemnie:
• bezpośrednio na dziennik podawczy w Urzędzie Gminy w Starczy, pokój nr 7
• pocztą elektroniczną na adres: ug.starcza@wp.pl
• pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Starczy, ul. Gminna 4, 42-261 Starcza (decyduje data wpływu do urzędu)

załączniki:

Jedna odpowiedź do “Ruszają konsultacje w sprawie przystanków autobusów oraz linii komunikacyjnej w gminie Starcza”

1. Tretka81 pisze:

Tylko Starcza? A o Własnej zapomniano, dzieci nie mają dojazdu do szkół lub muszą przejść 1.5 km na nogach,starsi ludzie również.Nie wszyscy z naszej gminy posiadają środki transportu.