MWM Brzesko
Urząd ogłosił przetarg na odbiór śmieci
10 listopada 2017 r. | 13:59

Urząd Gminy Starcza ogłosił przetarg na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Starcza, wraz z dostarczeniem do gospodarstw domowych pojemnika na zmieszane odpady komunalne oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów.

Zmieszane odpady komunalne gromadzone będą w pojemnikach o pojemności 120l, 240l.

Orientacyjna ilość pojemników na odpady zmieszane:
- pojemniki 120l - 350 sztuk
- pojemniki 240l - 420 sztuk

Przetarg rostrzygnie się do 16 listopada, a umowa będzie zawarta do 31 grudnia 2019 roku.