Gmina unieważni kolejny raz przetarg na budowę kanalizacji i wodociągów w Łyścu
23 lutego 2018 r. | 12:04

Trzy oferty wpłynęły w przetargu na budowę wodociągu i kanalizacji sanitarnej w ul. Strażackiej i ul. Myśliwskiej oraz na osiedlu w miejscowości Łysiec. Najniższa oferta opiewała na kwotę 1 918 782,65 zł, najwyższa na 13 480 394,54 zł. Z uwagi na znacznie niższy budżet gminy na ten cel - 1 500 600 zł, przetarg zostanie unieważniony. Będzie to drugi przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji sanitarnej w Łyścu unieważniony przez gminę.

Czekamy na potwierdzenie tej informacji ze strony urzędu.

3 odpowiedzi na “Gmina unieważni kolejny raz przetarg na budowę kanalizacji i wodociągów w Łyścu”

1. Wyborca napisał(a):

może trzeba coś dołożyć?