Wójt „dorzucił” ponad 400 tys. zł do kanalizacji w Łyścu
13 marca 2018 r. | 09:40

Wójt Wiesław Szymczyk dołożył do puli ponad 400 tys. zł i rozstrzygnął przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji sanitarnej w ul. Strażackiej i ul. Myśliwskiej oraz na osiedlu w miejscowości Łysiec. Pierwotnie gmina miała przeznaczonych na ten cel 1 500 600 zł. Jednak najniższa oferta opiewała na 1 918 782,65 zł. Brakujące pieniądze Wójt musiał dołożyć. Mam nadzieję, że nie kosztem kolejnego kredytu.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

2 odpowiedzi na “Wójt „dorzucił” ponad 400 tys. zł do kanalizacji w Łyścu”

1. Jacek Kowal napisał(a):

A z czego są te pieniądze? Z kapelusza