-1°
-2°
KM PSP w Częstochowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Starczy w KSRG!
04 stycznia 2017 r. | 12:55

1 grudnia 2016 roku na pewno przejdzie do historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Starczy. Tego dnia nasza straż została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. 29 grudnia już oficjalnie Komendant Miejski PSP w Częstochowie st. bryg. Jarosław Piotrowski przekazał decyzje o włączeniu na ręce Wójta Wiesława Szymczyka.

OSP Starcza przynależała terytorialnie do gminy, na terenie której nie było do tej pory żadnej jednostki OSP włączonej do KSRG.

Gratulujemy strażakom ze Starczy i życzymy im jak najmniej wyjazdów do pożarów.

KM PSP w Częstochowie

2 odpowiedzi na “Ochotnicza Straż Pożarna w Starczy w KSRG!”

1. Jadwiga napisał(a):

gratulacje dla naszych druhów

2. Piłkarz napisał(a):

Przyłączam się do gratulacji. Brawo dla całego zarządu