23°
12°
wtorek
24°
13°
środa
WODKAN Zgierz
Strażacka i Myślwiska w Łyścu bez szans na kanalizację za kadencji Szymczyka
27 października 2017 r. | 17:29
0

Gmina Starcza znalazła się na dalekim, 36. miejscu na zaktualizowanej w dn. 25.10.2017 r. liście informującej o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu "Gospodarka wodno-ściekowa" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Starcza stara się o dofinansowanie w wysokości 1 028 246 zł na budowę wodociągu i kanalizacji sanitarnej w ul. Strażackiej i Myśliwskiej na osiedlu w miejscowości Łysiec.

36. miejsce nie daje szans, że w najbliższych dwóch-trzech latach zostaną gminie przyznane środki na ten cel.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).