-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
fot. OSP Łysiec
Wypadek przy ul. Jesionowej w Łyścu
04 września 2017 r. | 08:27
0

W piątek w późnych godzinach wieczornych, druhowie z Łyśca i Starczy zostali zadysponowani do wypadku drogowego w Łyścu przy ul. Jesionowej. Z relacji OSP Łysiec wynika, że po rozpoznaniu ustalono, że w zdarzeniu udział brał jeden samochód osobowy, którym poruszało się pięć osób. Wszyscy jednak opuścili pojazd przed przybyciem pierwszego zastępu straży pożarnej.

W wyniku urazu głowy z pomocy Zespołu Ratownictwa Medycznego skorzystała pasażerka audi, którą przewieziono karetką do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nie dostosował odpowiedniej prędkości do panujących warunków atmosferycznych, dlatego też na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem.

fot. OSP Łysiec

fot. OSP ŁysiecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).