-2°
GKS Czarni Starcza dostanie 70 000 zł!
25 stycznia 2017 r. | 17:32

Gminny Klub Sportowy Czarni Starcza otrzyma 70 000 zł dofinansowania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Starcza.

Wójt Wiesław Szymczyk wydał właśnie zarządzenie w tej sprawie.

BIP UG w Starczy

2 odpowiedzi na “GKS Czarni Starcza dostanie 70 000 zł!”

1. Piłkarz napisał(a):

Czarni nigdy nie mają konkurencji 🙂

2. Mieszkaniec napisał(a):

To i tak grosze na klub piłkarski, tym bardziej że ponad 60 dzieciaków regularnie trenuje od tego sezonu + Juniorzy + Seniorzy, powinno być 170 000