18°
czwartek
18°
piątek
Gmina Starcza na II Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego
26 maja 2017 r. | 13:30
0

Reprezentacja Starczy wystawiła swoją reprezentację w II Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego. Zawodnicy z gminy tylko w jednej konkurencji stali na podium. Mateusz Morek, Jakub Ziora, Kamila Księżyk i Wiktoria Huras zajęli drugie miejsce w "dziurawym wiadrze". Najlepszą gminą całej spartakiady została gmina Mykanów.

Wyniki poszczególnych konkurencji II Spartakiady:

PIŁKA NOŻNA:
MYKANÓW Grzegorz Makles, Jan Kociszewski, Filip Skowron, Dawid Kucharczyk, Marcin Wolbisz, Damian Suwka, Marcin Kiciński, Hubert Puchała, Kacper Majchrzak, Jakub Sobczyk
BLACHOWNIA Juliusz Pyda, Oskar Wolski, Daniel Szałaj, Nikodem Grabarczyk, Kacper Lisek, Jakub Maszewski, Cyprian Ordon, Marcel Lankamer, Marcel Jelonek
POCZESNA Sebastian Pietrajczuk, Michał Dekiela, Grzegorz Dekiela, Piotr Kita, Szymon Kaźmierczak, Dominik Wąsiński, Bartłomiej Kita

STRZAŁY DO BRAMKI:
OLSZTYN Dariusz Górecki, Roman Radecki
LELÓW Krzysztof Molenda, Grzegorz Sikora
KONIECPOL Mariusz Bobrowski, Dariusz Saternus

BIEG na NARTACH:
JANÓW Dawid Ossyra, Emilia Szczepanek
KŁOMNICE Adam Śliwakowski, Marek Szymczak
MSTÓW Krzysztof Choryłek, Paweł Derda

RZUT WAŁKIEM:
MYKANÓW Sonia Rybaniec, Anna Dudek
MSTÓW Teresa Nowakowska, Magdalena Tyras
OLSZTYN Edyta Czajkowska, Alicja Matyja

"DZIURAWE WIADRO":
PRZYRÓW Oliwia Czyż, Leszek Lewandowski, Zbyszek Lewandowski, Mirosław Maciąg
STARCZA Mateusz Morek, Jakub Ziora, Kamila Księżyk, Wiktoria Huras
MSTÓW Marzena Nowakowska, Magdalena Tyras, Teresa Nowakowska, Marcin Kempa

SIATKÓWKA:
MYKANÓW Aneta Grabińska, Bartosz Jabłoński, Radosław Gołębiowski
KONOPISKA Wiktoria Kozik, Krystian Siwek, Emilian Baor, Bartosz Kosowski, Natalia Gondro
RĘDZINY Łukasz Borkowski, Jakub Każmierski, Julia Wołek, Natalia Kowalik

TRZYMANIE CIĘŻARKA:
LELÓW Daniel Kozłowski
KONOPISKA Edward Szyja
KŁOMNICE Jakub Kulewnia

PRZECIĄGANIE LINY:
LELÓW Karolina Pytlarz, Julia Choryłek, Arkadiusz Nowak, Łukasz Jabłoński, Dariusz Stala, Daniel Kozioł,
MYKANÓW Artur Rybaniec, Damian Powroźnik, Michał Szpigiel, Ewa Machoń, Katarzyna Kłudka, Jarosław Łapeta
PRZYRÓW Justyna Pelikan, Renata Wiśniewska, Jacek Wiśniewski, Maciej Sowiński, Lech Lewandowski, Zbigniew Lewandowski

RZUTY do KOSZA:
KONOPISKA Piotr i Kacper Pyrzyna
MYKANÓW Bartłomiej Kluźniak, Michał Żurawski
POCZESNA Wiktoria Pietrajczuk, Paweł Wiśniewski

BIEG na 60 m Kobiet:
KONOPISKA Oliwia Zygadło
PRZYRÓW Wiktoria Lewandowska
LELÓW Kinga Świątek

BIEG na 60 m Mężczyzn:
MSTÓW Karol Sowa
RĘDZINY Mateusz Bajor
OLSZTYN Miłosz Kuter

SKOK w DAL KOBIET:
KONOPISKA Monika Kowalczyk
KRUSZYNA Rozalia Broniszewska
LELÓW Kinga Świątek

SKOK w DAL MĘŻCZYZN:
LELÓW Daniel Orawiec
MYKANÓW Tomasz Huras
KRUSZYNA Konrad Stajszczak

BIEG na 600 m Kobiet:
MYKANÓW Sonia Rybaniec
MSTÓW Marta Kowalczuk
KONOPISKA Oliwia Sławik

BIEG na 1000 m Mężczyzn:
KONIECPOL Mateusz Lubczyński
MSTÓW Kacper Wojna
KŁOMNCE Zbigniew Wojtasik

SIATKONOGA:
MYKANÓW Jan Rybaniec, Jakub Kosin, Piotr Ostrowski
RĘDZINY Paweł Malczewski, Marcin Wąsik, Marcin Płoszaj, Kamil Mikrus
DĄBROWA ZIEL. Jakub Zjawiony, Mateusz Rak, Oskar Włodarczyk



Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).