-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
GKS Czarni Starcza
Pracowity weekend Czarnych Starcza
06 lutego 2017 r. | 10:25
1

GKS Czarni Starcza opublikował krótkie podsumowanie weekendowych zmagań swoich grup wiekowych. Młodzież rozegrała sparing z Kamienicą Polską, seniorzy odnieśli efektowne zwycięstwo w meczu z Juniorem Szarlejka, a juniorzy starsi brali udział w Konopiska CUP.

Poniżej relacja z fb Czarnych Starcza:
1. W piątek z drużyną Orlików udaliśmy się na halę w Kamienicy Polskiej i rozegraliśmy bardzo pożyteczny mecz towarzyski z tamtejszym LKS-em. Wynik zawodów to 11:5 dla miejscowych ale gołym okiem widać postępy piłkarskie naszych najmłodszych!
2. W sobotę na boisku przy Sportowej 7 odwiedziła nas drużyna Juniora Szarlejki. Seniorzy naszego zespołu odnieśli przekonywujące zwycięstwo w stosunku 11:0 lecz zważając na ciężkie warunki gry nie wynik był tego dnia najważniejszy, a zaaplikowana kolejna mocna jednostka treningowa.
3. W niedzielę natomiast z drużyną juniorów starszych rozegraliśmy turniej halowy z cyklu "Konopiska Cup" gdzie po zwycięstwach z Gromem Cykarzew i Orłem Pawonków, zremisowaliśmy z pierwszą drużyną Lotu oraz musieliśmy uznać wyższość MLKS Woźniki a także drugiej ekipy Lotu i ostatecznie w 6 zespołowej stawce sklasyfikowani zostaliśmy na miejscu 4. Należy podkreślić, że najlepszym bramkarzem zawodów wybrany został Ernest Heryk! Poniżej kilka fotek z turnieju.Jedna odpowiedź na “Pracowity weekend Czarnych Starcza”

  1. a napisał(a):

    Jaki jest sens kopiowania informacji z innych portali i wklejania ich tutaj? Aż takie lenistwo pana redaktora? Skąd kopiujemy następnym razem? Onet? Wirtualna? To może podpowiem, że na pudelku jest również kilka ciekawostek

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).