-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
W 2017 roku w gminie będzie tylko jeden przetarg!
31 stycznia 2017 r. | 12:14
0

Jak nie ma pieniędzy, to nie można za bardzo poszaleć. Wójt Wiesław Szymczyk poinformował, że w gminie Starcza w 2017 roku odbędzie się tylko jeden przetarg na orientacyjną wartość zamówienia w wysokości ok. 285 tys. zł. Przetarg ten będzie dotyczył odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Starcza.

Postępowanie przetargowe zaplanowane jest na koniec 2017 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG w Starczy

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).