W 2017 roku w gminie będzie tylko jeden przetarg!
31 stycznia 2017 r. | 12:14

Jak nie ma pieniędzy, to nie można za bardzo poszaleć. Wójt Wiesław Szymczyk poinformował, że w gminie Starcza w 2017 roku odbędzie się tylko jeden przetarg na orientacyjną wartość zamówienia w wysokości ok. 285 tys. zł. Przetarg ten będzie dotyczył odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Starcza.

Postępowanie przetargowe zaplanowane jest na koniec 2017 roku.

BIP UG w Starczy