-3°
środa
-4°
czwartek
Wolna powierzchnia
fot. Magazyn Square
35. kandydatów na radnych do Rady Powiatu w Częstochowie
12 października 2018 r. | 10:25
0

35. kandydatów na radnych do Rady Powiatu w Częstochowie ubiega się o cztery mandaty w okręgu nr 2, który swoim zasięgiem objął gminy Kamienica Polską, Poczesną i Starczę.

lista kandydatów na radnych:

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KUBAT Andrzej 62 Własna
2 CUPIAŁ Andrzej Piotr 65 Wanaty
3 STEMPIEŃ Cezary Wiesław 40 Wanaty
4 PODSIADLIK-FRĄCZEK Aneta Barbara 35 Wanaty
5 SĘDZIWA-KOGUT Agnieszka Anna 42 Osiny
6 GORGÓL Milena Katarzyna 32 Nierada

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 MAJEWSKI Łukasz Jarosław 33 Kamienica Polska
2 TEBIN Grażyna Helena 64 Kamienica Polska
3 BANASIAK Jolanta Elżbieta 53 Wrzosowa
4 MINKINA Danuta Iwona 50 Nierada
5 NABIAŁEK Wojciech Roman 60 Wrzosowa
6 PLUTA Leszek Tadeusz 69 Wanaty

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 GALICKI Damian Michał 27 Kolonia Poczesna
2 MUCHLA Izabela Jolanta 25 Osiny
3 KOWACKI Mariusz Zbigniew 50 Słowik
4 PINDA Henryka 66 Kolonia Borek
5 MINKINA Elżbieta Anna 51 Huta Stara A

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JANOWSKI Maciej Andrzej 32 Brzeziny Nowe
2 KUNDZICZ Edyta Urszula 43 Osiny
3 MORZYK Marek Czesław 58 Korwinów
4 MICHAŁOWSKA Elżbieta Jadwiga 48 Romanów
5 MUSIALIK Magdalena Anna 21 Kolonia Poczesna
6 MUCHLA Tomasz Jerzy 41 Zawada

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
1 GOLDSZTAJN Andrzej Krzysztof 50 Kamienica Polska
2 KRAKOWIAN Alicja 62 Kolonia Poczesna
3 PIJET Henryk Eugeniusz 67 Łysiec
4 BROSZKIEWICZ Danuta Katarzyna 41 Sobuczyna
5 PLUTA Urszula Halina 66 Romanów
6 SZUMERA Szczepan Jan 66 Zawodzie

Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
1 MORZYK Adam Edward 35 Słowik
2 HAK-BENDUSKA Anna 29 Kamienica Polska
3 GAJECKA Justyna Agnieszka 34 Wrzosowa
4 KLUSKA Grzegorz Zbigniew 34 Poczesna
5 PIETRAS Stanisław Adam 51 Huta Stara B
6 PIDZIK Agnieszka Barbara 31 Huta Stara A



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *