-1°
czwartek
-3°
piątek
70 000 zł do zgarnięcia na sport w 2018 roku
22 grudnia 2017 r. | 10:39
1

Wójt Gminy Starcza - Wiesław Szymczyk ogłosił konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2018 roku. Do zgarnięcia jest 70 000 zł.

Oferty należy składać do 11 stycznia 2018 roku.

Poniżej zarządzenie Wójta w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “70 000 zł do zgarnięcia na sport w 2018 roku”

  1. Unknow napisał(a):

    Dlaczego na sport docelowo wydawane jest 70 tys. zł a przykładowo na ochronę przeciwpożarową wójt przeznacza ok. 30 tys. zł? Czy bezpieczeństwo mieszkańców gminy nie powinno być priorytetem? Spójrzmy przykładowo na stan hydrantów w naszej gminie nie wspominając już o drogach przeciwpożarowych. Czy znowu musi dojść do podobnej tragedii, która miała miejsce na skrzyżowaniu we Własnej aby urzędnicy dostrzegli problem i zareagowali?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).