23°
12°
wtorek
24°
13°
środa
70 000 zł do zgarnięcia na sport w 2018 roku
22 grudnia 2017 r. | 10:39
2

Wójt Gminy Starcza - Wiesław Szymczyk ogłosił konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2018 roku. Do zgarnięcia jest 70 000 zł.

Oferty należy składać do 11 stycznia 2018 roku.

Poniżej zarządzenie Wójta w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “70 000 zł do zgarnięcia na sport w 2018 roku”

 1. Unknow napisał(a):

  Dlaczego na sport docelowo wydawane jest 70 tys. zł a przykładowo na ochronę przeciwpożarową wójt przeznacza ok. 30 tys. zł? Czy bezpieczeństwo mieszkańców gminy nie powinno być priorytetem? Spójrzmy przykładowo na stan hydrantów w naszej gminie nie wspominając już o drogach przeciwpożarowych. Czy znowu musi dojść do podobnej tragedii, która miała miejsce na skrzyżowaniu we Własnej aby urzędnicy dostrzegli problem i zareagowali?
  0  0
 2. Ktoś napisał(a):

  Póki nie stanie sie tragedia w rodzinke urzędnika gminy to straż i mieszkańców będą mieli gdzieś tylko na klub będą wydawać… Straż dostaje 30 tyś ale na 3 jednostki a klub po 70 tyś…
  Dodajmy że strażacy ze Starczy z tego co wiem to w 90% wyjazdów sa pierwsi na miejscu a napewno przy wypadkach sam widziałem jak dzialaja i jestem pod wrażeniem ich umiejetnosci ….
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).