-1°
-3°
70 000 zł do zgarnięcia na sport w 2018 roku
22 grudnia 2017 r. | 10:39

Wójt Gminy Starcza - Wiesław Szymczyk ogłosił konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2018 roku. Do zgarnięcia jest 70 000 zł.

Oferty należy składać do 11 stycznia 2018 roku.

Poniżej zarządzenie Wójta w tej sprawie.

Jedna odpowiedź na “70 000 zł do zgarnięcia na sport w 2018 roku”

1. Unknow napisał(a):

Dlaczego na sport docelowo wydawane jest 70 tys. zł a przykładowo na ochronę przeciwpożarową wójt przeznacza ok. 30 tys. zł? Czy bezpieczeństwo mieszkańców gminy nie powinno być priorytetem? Spójrzmy przykładowo na stan hydrantów w naszej gminie nie wspominając już o drogach przeciwpożarowych. Czy znowu musi dojść do podobnej tragedii, która miała miejsce na skrzyżowaniu we Własnej aby urzędnicy dostrzegli problem i zareagowali?