bezchmurnie
fot. facebook.com/andrzejduda/
13 lipca 2020 r. | 09:54
Reklama

Wczoraj odbyło się głosowanie w wyborach na Prezydenta RP. Prezydentem Polski na kolejną kadencję został Andrzej Duda.

Komisje Wyborcze w Starczy bardzo szybko podliczyły wszystkie głosy. Oddanych zostało 1663 ważnych kart do głosowania. Frekwencja wyniosła 72,78 proc. i była najwyższa w powiecie częstochowskim.

W gminie Starcza lepszy okazał się Andrzej Duda, który zdobył 56,47 proc. głosów. Rafał Trzaskowski z kolei mógł liczyć na poparcie 43,53 proc. wyborców.

W powiecie najlepszy okazał się Andrzej Duda 58,66 proc. Rafał Trzaskowski zdobył 41,34 proc.

W powiecie Duda uzyskał najwyższe poparcie w gminie Lelów (73,15 proc.), najniższe w gminie Blachownia (46,32 proc.).

Z kolei Trzaskowski najwyższe miał w gminie Blachownia (53,68 proc.), a najniższe w gminie Lelów (26,85 proc.).

7 odpowiedzi na “Andrzej Duda wygrywa w gminie Starcza! Gmina miała najwyższą frekwencję w powiecie częstochowskim!”

1. tico pisze:

Pan Andrzej DUDA prezydentem RP,wygrała Polska,nie udała się do końca cwaniakom manipulacja ludzi,brawo

• On pisze:

Udała się ”cwaniakom manipulacja ludzi” bo wygrał Duda. Oj było dobrze,otwarte granice,wolność …znów się zaczyna ,kto tego nie przeżył to teraz doświadczy..tego dobrobytu!!!. Biedy i nędzy…no cóż kraj mamy piękny tylko ludzie coś mało myślący.

2. BABEL pisze:

Brawo dla mieszkańców gminy za frekwencję, to teraz czekamy na przelew tego czeku na 500 tysięcy i wóz strażacki

3. Nicnieznaczacynick pisze:

Wóz z tektury, czeki z tektury, całe to państwo z tektury. Propaganda gorsza jak za Gierka, a gdzie tam Goebels by sie mógł uczyć od Nich.

• Polak pisze:

Czy Ty znałeś Gebelsa ??? To Twój ideał i bohater ??? Czy naprawdę cierpisz głód i nędzę,
      że tak nienawidzisz NASZEGO PAŃSTWA ??? Jeżeli nie jesteś Polakiem, to opuść to Państwo
      i szukaj Raju na ziemi. Szerokiej drogi.

4. Nicnieznaczącynick pisze:

Ot odezwał się ” Prawdziwy Polak” łykający Jedynie słuszną prawdę płynącą z TVPis. Tam nikt niczego nie cierpi, wszyscy są szczęśliwi a kraj i jego rząd to niekończące się pasmo sukcesów, a ci co myślą inaczej to wrogowie i powinni wyjechać . Może i powinni ale oni tu żyją ,tu mają rodziny, tu płacą podatki i abonament na rząd i tzw; PUBLICZNĄ TELEWIZJE która to uprawia ową propagandę.i obraża coraz to nowe grupy zawodowe i społeczne. Ciekawe jak długo jeszcze!