pochmurno z przejaśnieniami
Anita Mirowska nowym kierownikiem GOPS w Starczy
18 września 2020 r. | 11:09
Reklama

Anita Mirowska z Częstochowy została nowym kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy. Mirowska wygrała konkurs na to stanowisko.

Anita Mirowska spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko kierownicze - Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starczy. W rozmowie kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością problematyki i została wysoko oceniona przez komisją konkursową - czytamy w informacji Wójta.

Gratulacje.

3 odpowiedzi na “Anita Mirowska nowym kierownikiem GOPS w Starczy”

1. Starczanka pisze:

No nareszcie ktoś spoza Starczy i okolic. Oby pomoc innym w potrzebie wyglądała tak jak powinna. Może współpraca z Mopsem będzie dla potrzebujących o wiele milsza.

2. Anonim pisze:

„Starczanko” po pierwsze GOPS… nie MOPS… Jak juz dodajesz komentarz to sprawdź dokładnie jaka instytucje masz na myśli… Po drugie dałabym Tobie i innym takim właśnie osobom popracować przez miesiąc w takim miejscu i wtedy możemy porozmawiać na ten temat… Są różne wymogi.. Nie ma nic za darmo… Nie spełniasz warunkow-nie ma pomocy proste. A po trzecie to radze się wziac do pracy a nie żerować tylko na pomocy od państwa, ludzie musza pracować ciężko za grosze i nic im sie nie należy i nie jęczą. Każdy by chciał dostać za nic kase ale tak sie nie da…

3. Mieszkanka pisze:

Ale chyba nikomu nie doradzi, że skoro dochód z pola (nie uprawianego) przekracza możliwości do wypłacania jakichkolwiek świadczeń, żeby sobie „zrobil” kolejne dziecko i wtedy świadczenia będą przysługiwały?

Dodam tylko, że osoba, której tak doradzono, przebywała chwilowo na bezrobociu.