słabe, przelotne opady deszczu
Anna Kamińska nowym sekretarzem gminy Starcza
04 maja 2020 r. | 10:58
Reklama

Anna Kamińska została nowym sekretarzem gminy Starcza. Anna Kamińska zastąpiła na tym stanowisku Ilonę Ciurę, która przeszła na emeryturę.

Kamińska do tej pory była kierownikiem w jednym z referatów w Urzędzie Gminy Starcza. Funkcję sekretarza pełni od 1 maja 2020 roku.

Gratulacje.

2 odpowiedzi na “Anna Kamińska nowym sekretarzem gminy Starcza”

1. ciekawski pisze:

Panie REDAKTORZE tylko tyle ??? bez zdjęcia ???
    Była kierownikiem jednego z referatów ??? jakiego ??? /ile prawdziwych Referatów jest w naszym UG,
    bez tych Jednoosobowych ??? /. Ilu referentów pracuje w Jej Referacie, którym dotychczas kierowała, przez jaki okres ??? To chyba zadecydowało o powierzeniu Jej kierownictwa i nadzoru
    wszystkich pracowników naszego Urzędu ??? Czy byli może inni kandydaci ???
    Jak Pan nas informuje o zmianach na ważnych stanowiskach, to prosimy o więcej informacji.

2. Edek12 pisze:

Czy po zmianie Pani sekretarz zmieni się zrzut ścieków które płyną do rzeczki Kamieniczanki?