-4°
-12°
-7°
-13°
Anulują przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji w Łyścu?
22 stycznia 2018 r. | 10:36

Osiem ofert wpłynęło w przetargu na budowę wodociągu i kanalizacji sanitarnej w ul. Strażackiej i ul. Myśliwskiej oraz na osiedlu w miejscowości Łysiec. Najniższa oferta opiewała na kwotę 2 112 982 zł, najwyższa na 3 670 320 zł. Z uwagi na znacznie niższy budżet gminy na ten cel - 1 500 600 zł, przetarg zostanie anulowany.

Czekamy na potwierdzenie tej informacji ze strony urzędu.

3 odpowiedzi na “Anulują przetarg na budowę wodociągu i kanalizacji w Łyścu?”

1. Ona napisał(a):

To niewiem czy dobrze rozumiem kanalizacji nie będzie na Łyjscu?

2. top napisał(a):

Narazie premie trzeba wyplacic za grzanie stolkow

3. Ona napisał(a):

Powiem szczerze o takiej gminie to ja jeszcze nieslyszalam wszystko robią aby było im dobrze mieszkańców co nie których wsi mają gdzieś. Racja musza sobie premie wypłacić a ewentualnie jak coś zostanie to może coś skapna ☺!