17°
piątek
26°
13°
sobota
Będzie dyskusja o ewentualnym absolutorium dla Wójta
17 kwietnia 2018 r. | 10:16
2

We wtorek 24 kwietnia w Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Starcza, podczas którego radni będą omawiać ewentualne udzielenie absolutorium Wójtowi Wiesławowi Szymczykowi.

Komisja rozpocznie się o godz. 15:00.

porządek obrad:
1. Analiza kontroli (RIO, NIK, US) przeprowadzonych w 2017 r.
2. Przygotowanie wniosku absolutoryjnego dla Wójta Gminy Starcza,
3. Sprawy różne.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Będzie dyskusja o ewentualnym absolutorium dla Wójta”

 1. Jan napisał(a):

  Narobia komisij a wynik zgory wiadomy
  7  0
 2. obserwator napisał(a):

  Chyba się nikt nie spodziewa, że nie dostanie absolutorium?
  6  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).