-4°
-13°
Biedny Wójt
14 lutego 2018 r. | 11:52

Urząd Gminy Starcza poinformował, że Wójt Wiesław Szymczyk nie otrzymał w 2017 roku żadnych dodatków wykraczających poza miesięczne uposażenie. Biedny ten Wójt, bo oprócz sowitej pensji, otrzymuje tylko "trzynastkę". Według stanu na koniec 2016 roku, zarabia rocznie ponad 125 tys. zł.

Informację z gminy w tym zakresie znajdziecie poniżej.

4 odpowiedzi na “Biedny Wójt”

1. Wyborca napisał(a):

dycha miesięcznie ale bida

2. Ona napisał(a):

A co ma powiedzieć człowiek jak ma 1580. 😅

3. Ona napisał(a):

Dokładnie ale cóż ważne ze wójt ma dyche.