20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
Brzozowa wciąż bez bieżącej wody
23 maja 2017 r. | 11:26
1

Co najmniej kilka raz na sesjach Rady Gminy Starcza była poruszana kwestia przyłącza wody na ulicy Brzozowej w Starczy. Właściciele działki wybudowali przy tej ulicy dom, niestety, nie ma tam wody. Jest studnia, ale woda z niej nie nadaje się do picia. Każdorazowe pytanie radnych o tę ulicę kończy się fiaskiem, bowiem Wójt Wiesław Szymczyk nie ma żadnego interesu, by Mieszkańcy tej ulicy mieli w 21. wieku dostęp do wody.

Zastanawia mnie jedno, Wójt chciałby budować hotel czy spa w Łyścu, a nie potrafi zadbać o Mieszkańców Starczy, by Ci bez większych problemów w 21. wieku mieli dostęp do wody? Coś tu nie gra!

Poniżej pisma od zdesperowanej Mieszkanki.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Brzozowa wciąż bez bieżącej wody”

  1. Piłkarz napisał(a):

    Czemu wójt nic w tym kierunku nie robi?
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).