słabe, przelotne opady deszczu
Dezynfekcja wiat i terenu wokół przystanków
13 kwietnia 2020 r. | 11:08
Reklama

Z inicjatywy Wójta Gminy Starcza Wiesława Szymczyka rozpoczęła się dezynfekcję wiat i terenu wokół przystanków oraz innych newralgicznych miejsc w przestrzeni publicznej.

Działania te będą prowadzone na terenie całej gminy.

Odkażanie prowadzone jest metodą opryskową płynami mającymi działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Środki te są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Działania te mają poprawić i zminimalizować zagrożenie koronawirusem. /UG/

Jedna odpowiedź do “Dezynfekcja wiat i terenu wokół przystanków”

1. On pisze:

Tylko tyle? Aaaa pomoc prywatnej inicjatywie? Maseczki dla mieszkańców? Oczywiście nie ma nic, zamknąć się w urzędzie i udawać ,że nic się nie dzieje!!. GOPS też udaje,że go nie ma . Wiele starszych samotnych ale Oni nawet nie wiedzą ilu w gminie mają. Boją się pomagać ..ale pieniądze i premie co miesiąc płyną na ich konta. Jak widzę Redaktor ostatnio jedno 10 z nimi.