17°
piątek
26°
13°
sobota
Drogi gminne są nieodśnieżone
14 stycznia 2017 r. | 17:39
6

Dziś zrobiłem mały objazd po gminie Starcza. Mimo dodatniej temperatury, większość dróg gminnych jest nieodśnieżona. Zupełnie inaczej wyglądają drogi powiatowe i wojewódzkie, po których bardzo przyjemnie się jeździ. Są szare i bez większych oblodzeń.

Zresztą, zobaczcie sami te zdjęcia.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Drogi gminne są nieodśnieżone”

 1. Piłkarz napisał(a):

  Odśnieżają je na odpierdziel!!!!
  0  0
 2. Aniaaa napisał(a):

  Wszystkie drogi odśnieżone
  0  0
 3. Czytelnik napisał(a):

  Na zdjęciu droga do lasu albo do jednego domu, albo gdzie nikt nie mieszka czy do oczyszczalni i później zmienia się w droge leśna – czarne drogi na zdjęciach to na Klepaczke i przez Starcze przecież wszystkie odśnieżone widać
  0  0
  • Mieszkanka napisał(a):

   Aż się nóż w kieszeni otwiera czytając Twoje wpisy.
   Droga wg. Ciebie – do lasu… Jest drogą do domów (zdjęcie nr 2). Nawet jeśli jest tam jeden, skromny domek, powinna być odśnieżona.
   Drogą do lasu, wg Ciebie, jest droga w miejscowości Łysiec. Poza tym od tej drogi do lasu jest jakieś… 3 km od punktu zrobienia zdjęcia. Wliczając teren budowy autostrady. Do domów jest bliżej.
   Daruj sobie takie komentarze, bo jak widać, wcale nie znasz terenu.

   Czytając poprzednie komentarze, szybko kończą Ci się argumenty. Drogi gminne powinny być odśnieżone. Koniec, kropka.
   Pozdrawiam.
   0   0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).