Wolna powierzchnia
fot. Magazyn Square
Dwoje kandydatów na Wójta Gminy Starcza
02 października 2018 r. | 10:22

Tegoroczne wybory będą wyjątkowe, bowiem jest aż dwoje kandydatów na Wójta Gminy Starcza. Przeciwniczką 62-letniego Wiesława Szymczyka, będzie 43-letnia Katarzyna Drost z KWW Wspólnie Dla Naszej Gminy.

KWW Wspólnie Dla Naszej Gminy, oprócz kandydatki na Wójta, wystawił również 13. radnych.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października.

4 odpowiedzi na “Dwoje kandydatów na Wójta Gminy Starcza”

1. obserwator napisał(a):

Redaktor nie napisał z jakiego ugrupowania startuje obecny wójt. Chyba z PSL, ale to trzeba napisać.
    Niemniej życzymy młodej kandydatce na wójta zwycięstwa. Wpływy PSL-u(d.ZSL) na wsi trzeba mocno ograniczyć.

2. Mieszkanka napisał(a):

Oby się udało.
    Raz tylko był w naszej gminie kontrkandydat (nie licząc pierwszej pani wójt), ale niestety mu się nie udało wygrać.

Trzymam kciuki za Panią Kasię 🙂

• On napisał(a):

Też jestem za …Młoda , prężna ,bez zobowiązań -względem znajomych….Sieć gminno-szkolna-przedszkolna-biblioteczno -gopsowska poszłaby w dym…Czas na zmiany !!!!

3. obserwator napisał(a):

Obecny wójt już przyrósł do stołka. Najwyższy czas by go z niego oderwać.