-4°
-12°
sobota
-7°
-13°
niedziela
Dyrektor zarabia dwa razy mniej od kierownika!
13 czerwca 2017 r. | 11:25
3

Ile zarabia dyrektor gminnej biblioteki w Starczy? Porównując kierownika Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Starczy, skarbnika gminy i sekretarza gminy, to Lidia Werecka zarabia grosze. W całym 2016 roku z tytułu umowy o pracę otrzymała 35 418,75 zł.

Czy to oznacza, że w gminie są równi i równiejsi, jeżeli chodzi o wysokość wynagrodzenia?

Sami możecie to ocenić. Poniżej przedstawiam oświadczenie majątkowe dyrektora gminnej biblioteki w Starczy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Starczy3 odpowiedzi na “Dyrektor zarabia dwa razy mniej od kierownika!”

  1. Maciej Lipsko napisał(a):

    pani Werecka chyba niezbyt dobrze żyje z wójtem

  2. Flama napisał(a):

    Kierownik-kierownikowi też jest nierówny !!!!

  3. Piłkarz napisał(a):

    Wszędzie tylko kasa!

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).