Dyrektor zarabia dwa razy mniej od kierownika!
13 czerwca 2017 r. | 11:25

Ile zarabia dyrektor gminnej biblioteki w Starczy? Porównując kierownika Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Starczy, skarbnika gminy i sekretarza gminy, to Lidia Werecka zarabia grosze. W całym 2016 roku z tytułu umowy o pracę otrzymała 35 418,75 zł.

Czy to oznacza, że w gminie są równi i równiejsi, jeżeli chodzi o wysokość wynagrodzenia?

Sami możecie to ocenić. Poniżej przedstawiam oświadczenie majątkowe dyrektora gminnej biblioteki w Starczy.

BIP UG Starczy

3 odpowiedzi na “Dyrektor zarabia dwa razy mniej od kierownika!”

1. Maciej Lipsko napisał(a):

pani Werecka chyba niezbyt dobrze żyje z wójtem

2. Flama napisał(a):

Kierownik-kierownikowi też jest nierówny !!!!

3. Piłkarz napisał(a):

Wszędzie tylko kasa!