Działki budowlane w Klepaczce na sprzedaż!
10 maja 2017 r. | 11:41

Gmina wciąż szuka pieniędzy. Tym razem Wójt Wiesław Szymczyk próbuje wyprzedać majątek gminy w postaci działek budowalnych w Klepaczce. Do sprzedaży jest siedem działek, w cenie od 27 030 zł do 32 950 zł netto.

Przetarg odbędzie się w sali posiedzeń Urzędu Gminy Starcza w dn. 12 czerwca 2017 r. o godz. 13:00.

Ogłoszenie o przetargu poniżej.

BIP UG Starcza

Jedna odpowiedź na “Działki budowlane w Klepaczce na sprzedaż!”

1. obserwator napisał(a):

Gmina te działki chce sprzedać od kilku lat. Te podmokłe działki są zbyt wysoko wycenione i dlatego nie ma chętnych.