Wiesław Szymczyk
Dzięki Wójtowi gmina zarobi 25 zł miesięcznie!
07 listopada 2017 r. | 11:02

W Starczy powstanie nowa reklama. Gmina wydzierżawiła całe 2m2 na okres 3 lat za gigantyczną kwotę 25 zł netto miesięcznie. W ten sposób, na działce gminnej powstanie reklama, która z pewnością będzie szpecić tą piękną działkę.

Jednak Wójt Wiesław Szymczyk potrafi robić interesy.

7 odpowiedzi na “Dzięki Wójtowi gmina zarobi 25 zł miesięcznie!”

1. Ja napisał(a):

Brawo Wójt! Takich osób nam potrzeba!!

2. Witek napisał(a):

Dokładnie, każda złotówka się liczy hehe

3. Mieszkaniec napisał(a):

Już taniej się nie dało! Następny przekręt Wójta, który załatwia coś po znajomości a nie dla dobra gminy. WSTYD !!!

4. top napisał(a):

I znowu beda premie

5. Ona napisał(a):

25 zł absurd! !!!

6. obserwator napisał(a):

Jak zwykle wójt nie ma pojęcia o temacie.

7. Mieszkaniec napisał(a):

Ciekawe czy Wójt jest tak GŁ…. czy osoba która będzie dzierżawić teren tak SKĄPA ?!?