20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
OSP Łysiec
Dzień Strażaka w gminie Starcza
04 maja 2017 r. | 11:58
0

Wczoraj w Starczy odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. W obchodach wzięły udział jednostki z gminy Starcza. Korzystając z okazji i dzisiejszego święta, życzę Wam zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy.

Poniżej kilka zdjęć z wczorajszych uroczystości.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii OSP Łysiec - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

OSP Łysiec

 Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).