20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
Egzamin gimnazjalny: Gimnazjaliści ze Starczy jedni z najlepszych w powiecie!
03 lipca 2017 r. | 11:17
1

Bardzo dobrze poradzili sobie uczniowie z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Starczy z tegorocznym egzaminem gimnazjalnym. Gimnazjaliście ze Starczy osiągnęli jednen z najlepszych wyników w całym powiecie częstochowskim.

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Starczy (średnia ocen w %):
liczba zdających - 30
j. polski - 70,83%
historia, wos - 62,73%
liczba zdających - 30
matematyka - 54,90%
przedm. przyrodnicze - 53,77%
liczba zdających - poziom podstawowy
j. angielski - 30 - 65,20%
liczba zdających - 30
poziom rozszerzony - j. angielski - 48,10%

Wyniki z powiatów i pozostałych gmin możecie zobaczyć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Egzamin gimnazjalny: Gimnazjaliści ze Starczy jedni z najlepszych w powiecie!”

 1. Mieszkaniec gm napisał(a):

  I to ma być pozytyw?!
  Może i w powiecie jako tako ale i tak bardzo blado.
  Dużo jeszcze do zrobienia.
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).