-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Ekologiczna zagroda 2017 – do zgarnięcia 15 000 zł
27 kwietnia 2017 r. | 15:24
0

Zarząd Powiatu Częstochowskiego ogłosił coroczny, Powiatowy Konkurs "EKOLOGICZNA ZAGRODA 2017". Konkurs adresowany jest do mieszkańców terenów wiejskich powiatu częstochowskiego. Ma on na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod oraz celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii w zakresie ochrony środowiska.

Konkurs jest celowym działaniem edukacyjnym zmierzającym do poprawy warunków życia mieszkańców powiatu częstochowskiego zamieszkujących tereny wiejskie, poprawy konkurencyjności terenów wiejskich, stanu środowiska i aktywizacji lokalnej społeczności w powiecie.

Do konkursu na szczeblu powiatowym gminy przeprowadzające etap gminny konkursu wyłaniają jedną zagrodę - laureata, która bierze udział w etapie powiatowym. Pozostałe gminy zgłaszają po jednej zagrodzie do konkursu. Co ciekawe, zgłoszenia do etapu powiatowego dokonuje Wójt Gminy.

Pula nagród konkursu powiatowego to 15 000 zł.

Regulamin do pobrania TUTAJ.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).