-1°
Gmina dostała blisko 180 tys. zł zwrotu z ARMiRu!
16 stycznia 2019 r. | 11:54
Reklama

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Starcza, skarbnik gminy - Halina Gryl poinformowała, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zwróciła gminie pieniądze w wysokości 178 250 zł za budowę kanalizacji i wodociągu przy ul. Strażackiej i Myśliwskiej w Starczy oraz na osiedlu w Łyścu.

Pieniądze te od razu zostały wprowadzone przez radnych do budżetu i rozdysponowane m.in. na dopłatę do prądu czy modernizację świetlicy w Łyścu.

Co ciekawe, podczas sesji w tej kwestii rozpętała się bardzo burzliwa dyskusja, gdyż niektórzy radni chcieli przeznaczyć te pieniądze na inne cele. Mimo kłótni, uchwała została przegłosowana.