wtorek
24 kwietnia 2018 r. | 10:23

Zarząd Województwa Śląskiego nie uwzględnił protestu Gminy Starczy dotyczącego oceny merytorycznej wniosku pn. "Montaż odnawialnych źródeł energii na terenie gminy Starcza – etap I". Gmina starała się o dofinansowanie w wysokości 999 090,02 zł, a całość projektu szacowana była na 1 296 965,26 zł.

Poniżej uchwała Zarządu Województwa Śląskiego w tej sprawie.

4 odpowiedzi na “Gmina nie dostanie pieniędzy na odnawialne źródła energii! Czy to koniec kariery Wiesława Szymczyka?”

1. Jacek Kowal napisał(a):

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. W tym przypadku pokonanym. Najwyższy czas na zmiany!

2. obserwator napisał(a):

Przekręt i wyrok też mu nie zaszkodził. Nie miał z kim przegrać.