-6°
Wolna powierzchnia
Gmina nie otrzyma 1 mln zł na OZE!
26 stycznia 2018 r. | 10:16

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego opublikował listę projektów, które otrzymały dofinansowanie z poddziałania 4.1.2 Odnawialne źródła energii - RIT Subregionu Północnego. W konkursie tym startowała gmina Starcza z projektem "Montaż odnawialnych źródeł energii na terenie gminy Starcza – etap I". Gmina starała się dofinansowanie w kwocie 999 090,02 zł.

Niestety, projekt gminy znalazł się na 13. pozycji, a tylko pięć otrzymało dofinansowanie.

Czy brak tej inwestycji, to koniec kariery Wójta Wiesława Szymczyka? Czy Mieszkańcy wybaczą mu kolejną wpadkę?

7 odpowiedzi na “Gmina nie otrzyma 1 mln zł na OZE!”

1. Łysiec napisał(a):

przecież obiecal!

2. Mieszkaniec napisał(a):

No to słabo, a taki szum był. Tyle spotkań, wszystko pewne było niby. Nawet więcej osób zachęcili. Obniżyli limity, żeby na większej ilości ludzi wystarczyło. I co? I nic. Jak zawsze.

3. obserwator napisał(a):

Coraz gorzej. Równia pochyła. Przewietrzyć UG.

4. Mieszkaniec napisał(a):

Ciekawe kto zwróci mam pieniądze za rzekome badania budynków kwalifikacyjnych do projektu. Niby 100 zł. Ale zapłacić musiałem i nic z tego.

5. ucho prezesa napisał(a):

Ktos zarobił na nas niezłą kasę,,za nic

6. awix napisał(a):

mam pytanie czy ktoś z osób które zapłaciły te 100 zł nie wiadomo za co dostał paragon albo pokwitowanie za usługę

7. Mieszkaniec napisał(a):

Ja nie dostałem ale o opłacie było mówione na spotkaniu w szkole.