pochmurno z przejaśnieniami
MWM Brzesko
Gmina podniosła opłaty za śmieci. Są jedne z najniższych w regionie!
17 sierpnia 2020 r. | 10:55
Reklama

Rada Gminy Starcza podjęła uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,
ustalenia wysokości stawki tej opłaty oraz zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi .

Nowe ceny za śmieci wyniosą 18.50 zł za śmieci segregowane oraz 37 zł za śmieci niesegregowane.

Dotychczas za śmieci płaciliście odpowiednio 10.50 zł i 22 zł.

Nowe stawki wejdą w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

2 odpowiedzi na “Gmina podniosła opłaty za śmieci. Są jedne z najniższych w regionie!”

1. komentator pisze:

Bardzo duża podwyżka. A że jedne z najniższych w regionie to mydlenie oczu.

2. Rolki pisze:

Ciekawe ile płaciliście za śmieci w waszych rodzinnych stronach czy w ogóle było to weryfikowane co oddajecie i czy macie kosz