-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
Gmina przejmie 17. działek w Łyścu
29 sierpnia 2017 r. | 09:11
1

Gmina Starcza otrzyma darowiznę. Będzie to 17 działek w miejscowości Łysiec. Uchwałę w tej sprawie przyjmie Rada Gminy Starcza na najbliższej sesji.

Poniżej projekt uchwały w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Gmina przejmie 17. działek w Łyścu”

  1. gość napisał(a):

    Taka wiadomość bez konkretnej lokalizacji i aspektu przyczynowo-skutkowego, to żadna wiadomość.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).