mżawka
fot. Lidia Burzyńska facebook
Gmina Starcza otrzymała 500 000 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych!
03 lipca 2020 r. | 10:47
Reklama

Gminy powiatu częstochowskiego skorzystały z tarczy samorządowej, a konkretniej z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę tarcza przeznacza z Funduszu Covid-19 aż 5 mld zł dla gmin i 1 mld zł dla powiatów – na dopłaty do inwestycji lokalnych.

Pieniądze te będzie można wydać na dowolny wybrany cel – szkołę, żłobek, przedszkole czy drogę, tabor komunikacji miejskiej lub szpital.

Pieniądze w wysokości 500 000 zł trafiły do gminy Starcza.

5 odpowiedzi na “Gmina Starcza otrzymała 500 000 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych!”

1. Piotr pisze:

Kampania pełną parą w którą wpisuje się też pan dziennikarzyna. Na szczęście nie wszystko i wszystkich można kupić a ludzie mają oczy. Oby w drugiej turze obrońca pedofilów zwany też prezydentem nie miał w Starczy 50%.
    Wierzmy w mądrość obywateli.
    A gmina oczywiscie z pieniędzmi nic nie zrobi nawet śmieci nie jest w stanie ogarnąć, a co dopiero dbać o ludzi

2. BABEL pisze:

TRAFIŁY CZY TRAFIĄ ??? zobaczymy co będzie jeśli Duda przegra bo na razie to pachnie przedwyborczą propagandą,przedtem nie mieli na dofinansowania a teraz mają ?

3. tico pisze:

spokojnie ecopeowcy,duda bedzie prezydentem

4. Nicnieznaczącynick pisze:

NO, DUDA już jest. Czekamy na tą kasę…