-3°
czwartek
-3°
piątek
Gmina szuka inspektora
14 listopada 2017 r. | 10:54
0

Po rozstrzygnięciu przetargu na przebudowę boiska sportowego, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze GKS Czarni Starcza, gmina Starcza szuka teraz inspektora nadzoru nad tymi robotami budowlanymi, który przypilnuje wykonawcę, by przebudowa boiska była zgodna z projektem.

Właśnie zostało ogłoszone zamówienie w tym zakresie. Gmina przyjmuje oferty do 22 listopada.

Szczegóły na BIP Urzędu Gminy Starcza.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).