-4°
-11°
sobota
-4°
-9°
niedziela
fot. facebook.com/pphuunimetal
Gmina nie ma umowy z Uni-Metalem
05 marca 2018 r. | 10:43
0

Od dziś P.P.H.U. UNI-METAL Koniecpol jest nowym przewoźnikiem w gminie Starcza. Okazuje się, że gminę Starcza nie łączny żadna umowa, żadne porozumienie z tym wykonawcą transportu publicznego w Starczy. Co to oznacza? Oznacza to, że gmina nie będzie mieć żadnego wpływu na ceny za bilety, jakie zaoferuje Uni-Metal.

Porozumienie z gminą zostało zawarte "na gębę".

Na razie cena za bilet pozostaje taka sama, ale co będzie za miesiąc czy dwa?

Poniżej pismo w sprawie Uni-Metalu z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).