-2°
Gmina „wchodzi” w wymianę pieców
07 grudnia 2017 r. | 08:15

Urząd Gminy Starcza informuje, że w związku z planowanym naborem wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Działania 4.3 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, RPO WSL 2014-2020, Gmina Starcza rozważa możliwość ubiegania się o dofinansowanie wymiany indywidualnego źródła ciepła na piec gazowy lub piec na biomasę w budynkach mieszkalnych.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem wymiany indywidualnego źródła ciepła na źródło opalane paliwem gazowym lub biomasą w budynkach, w których wraz z wymianą źródła ciepła przeprowadza się termomodernizację lub w budynkach, gdzie termomodernizacja została już wykonana proszone są o wypełnienie ankiety oraz dostarczenie jej do Urzędu Gminy w Starczy (pok. nr 5) w terminie do 31 grudnia 2017r.

Ankieta ma na celu określenie skali zapotrzebowania na wymianę pieców wśród mieszkańców gminy Starcza.

Wypełnienie i złożenie ankiety nie gwarantuje udziału w projekcie.

Program realizowany będzie w momencie pozyskania zewnętrznych środków dofinansowania przez Gminę Starcza.

Ankietę możecie pobrać TUTAJ.

9 odpowiedzi na “Gmina „wchodzi” w wymianę pieców”

1. Wyborca napisał(a):

Tylko kiedy wejdzie?

2. awix napisał(a):

,,gmina rozważa,, gmina to niech w końcu coś zrobi,niedługo skończą się transze na dofinansowania tego typu
    inwestycji,w ościennych gminach mieszkańcy już dawno skorzystali a tutaj wciąż rozważają,z niedawnymi kolektorami i fotowoltaniką odpadli ,, może się uda przy następnym podejściu,,totalna nieumiejętność pozyskiwania
    środków z których mogą dosłownie skorzystać mieszkańcy, przy dofinansowaniu wielu z nas by skorzystało i zamontowało nowe żródła energii,montować na własny koszt bo przez czyjś brak kompetencji każdy chętny traci
    a gmina teraz się budzi ( bo wybory niedługo ?)

3. Pol napisał(a):

Awix puknij się w głowę

4. awix napisał(a):

do Pol ; będę bardzo wdzięczny jeśli mi wyjaśnisz dlaczego mam się pukać w głowę, jeżeli podasz mi jakieś merytoryczne fakty które zmienią moją opinię to chętnie się z nimi zapoznam i zmienię zdanie , jeśli nie to chętnie
    puknę ale takiego pustaka jak ty ,składnia zdania Ona wskazuje że pytajnik odnosi się do pierwszej części zdania,masz prawo nie zgodzić się z moim ale chociaż napisz dlaczego,miłego dnia ………

5. Pol napisał(a):

Ona masz jaja nie jak awix

6. gość napisał(a):

Za to awix ma rozum w przeciwieństwie do ciebie.