-2°
Wiesław Szymczyk
Ile gmina wyda na kredyty i pożyczki w 2018 roku?
06 grudnia 2017 r. | 09:23

Według projektu budżetu, Wójt Wiesław Szymczyk zamierza przeznaczyć w przyszłym roku łącznie 465 000 zł na spłaty kredytów i pożyczek z lat poprzednich. Najwięcej, bo aż 370 000 zł pójdzie na spłatę kredytu zaciągniętego w Banku Spółdzielczym w Tarnowskich Górach.

Plan przychodów i rozchodów gminy znajdziecie poniżej.

Jedna odpowiedź na “Ile gmina wyda na kredyty i pożyczki w 2018 roku?”

1. obserwator napisał(a):

Jak na taki dokument, to za dużo tu literówek, czy błędnej odmiany rzeczownika( z budżetu a nie z budżetem).