20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
Inspektorzy nadzoru gminy Starcza
04 maja 2018 r. | 10:11
2

Przez cztery ostatnie lata Gmina Starcza wykonała 18. różnych robót budowlanych. W tym czasie gmina skorzystała z pięciu inspektorów nadzoru inwestorskiego, w tym aż dziewięć raz z usług Stanisława Solucha.

Informację publiczną w tym zakresie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Inspektorzy nadzoru gminy Starcza”

 1. Wyborca napisał(a):

  to ten znajomy wójta?
  13  2
 2. komentator napisał(a):

  W urzędzie gminy innych nie ma , sami znajomi.
  8  1

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).