23°
12°
wtorek
24°
13°
środa
Inwestycje w gminie w 2018 roku
05 grudnia 2017 r. | 09:19
0

Mała gmina, mały budżet, mało się robi. Tak można określić działania włodarzy gminy Starcza. Dosłownie kilka inwestycji szykuje się w 2018 roku. Najważniejsza to z pewnością kompleksowa termomodernizacja budynków komunalnych i przebudowa boiska sportowego.

Co jeszcze? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).