20°
poniedziałek
23°
12°
wtorek
Jolanta Jeziorowska walczy o awans na stopień nauczyciela mianowanego
17 lipca 2017 r. | 12:15
0

Wójt Gminy Starcza powołała specjalną komisję egzaminacyjną dla Jolanty Jeziorowskiej, która stara się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.

Posiedzenie komisji odbędzie się 24 lipca o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Starcza.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).