Wolna powierzchnia
Kierownik za ponad 73 tys. zł
12 czerwca 2017 r. | 12:14

Ile zarabia kierownik Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego w Starczy? Dużo, nawet bardzo dużo. W zeszłym roku Tatiana Bożena Żak zarobiła 73 656,23 zł. W porównaniu do skarbnika czy sekretarza gminy, ta kwota nie robi wrażenia, ale biorąc pod uwagę przeciętnego Mieszkańca Starczy, już tak.

Oświadczenie majątkowe Żak znajdziecie poniżej.

BIP UG Starczy

5 odpowiedzi na “Kierownik za ponad 73 tys. zł”

1. Wer napisał(a):

Ładnie a do tego pewnie jeszcze doliczyc etat w szkole

• realista napisał(a):

Ja mam nadzieję, że to połączone wynagrodzenie z tytułu umów o pracę.
      W konkursie na stanowisko Kierownika Świetlicy była mowa o 1/2 etatu, więc 73.000 zł.
      chyba nie otrzymała ?

2. On.... napisał(a):

…Żenada ….Nawet nie warto pisać…te osoby nic sobie z tego nie robią… a ręka ..rękę myje… Faktycznie czas zmian…by rozbić tą klikę …

3. Piłkarz napisał(a):

Na to wszystko my płacimy!

4. Tatiana Żak napisał(a):

Oswiadczam, ze informacja podana na temat wynagrodzenia kierownika Gminnej Placówki Wsparcia Dziennego jest nieprawdziwa. Podana kwota 73 tyś. to wynagrodzenie za pracę w szkole. Kierownik Gminnej Placowki Wsparcia Dziennego w Starczy zatrudniony jest w wymiarze 1/8 etatu, tj. 5 godzin tygodniowo na umowę zlecenie i otrzymuje miesiecznie wynagrodzenie w kwocie 420zł brutto. W sprawozdaniu majątkowym podana jest informacja o wynagrodzeniu z tego tytułu za rok 2016 i jest to kwota 3 tys. 331 zł, a nie jak podano 73 tyś.