-3°
czwartek
-3°
piątek
MWM Brzesko
Kolejna podwyżka. Tym razem za śmieci!
05 stycznia 2018 r. | 11:32
6

To nie koniec podwyżek, jakie Wójt i radni przygotowali w 2018 roku. Wzrosły także opłaty za śmieci. Kwota nie jest zbyt duża, bo wynosi 1 zł od osoby za miesiąc, ale zawsze. Uchwałę w tej sprawie podjęła rada na ostatniej sesji Rady Gminy Starcza.

Nowe stawki możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Kolejna podwyżka. Tym razem za śmieci!”

 1. top napisał(a):

  Ino patrzec jak proboszcz dzwignie za sprzatanie kosciola

 2. Ona napisał(a):

  Ksiadz powinien sobie zatrudnić do sprzątania bo za to jaki jest chamski i bezczelny to się jeszcze dziwię ze ludzie mu przychodzą sprzątać. To jest niekończący się temat. ..

 3. Wyborca napisał(a):

  Nadszedł czas nowej rady i nowego wójta

 4. obserwator napisał(a):

  Oj tak, oj tak.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).