-3°
czwartek
-3°
piątek
Kolejne konsultacje bez żadnych uwag!
10 stycznia 2018 r. | 11:07
1

Nie było niespodzianki. W ramach konsultacji społecznych projektu "Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Starcza", nie wpłynęły żadne uwagi/wnioski.

Konsultacje społeczne odbyły się w okresie od 08.12.2017 r. do 29.12.2017 r. zgodnie z Zarządzeniem Nr 95.2017 Wójta Gminy Starcza z dnia 6 grudnia 2017 r. w sprawie: przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu dokumentu „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Starcza".

Ciężko o jakieś uwagi, skoro konsultacje odbywają się w urzędzie, a nie podczas spotkań z Mieszkańcami.

No cóż, wybraliście takiego Wójta, to teraz się męczcie. Przynajmniej do listopada.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Kolejne konsultacje bez żadnych uwag!”

  1. Wyborca napisał(a):

    Jak zwykle…

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).