bezchmurnie
shutterstock
Kolejne trzy przypadki koronawirusa w Starczy
26 października 2020 r. | 11:28
Reklama

Sanepid w Częstochowie poinformował o trzech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Starczy. Osoby te przebywają w izolacji domowej.

W gminie obecnie jest 12. przypadków zakażenia.

Jedna odpowiedź do “Kolejne trzy przypadki koronawirusa w Starczy”

1. sąsiadka pisze:

Wszystkim chorym życzymy powrotu do zdrowia.
    Koronawirus nie jest tzw. chorobą wstydliwą i nie musicie się przed nami ukrywać, bo dzisiaj Wy
    a jutro może my. Jeżeli możecie, to odezwijcie się do nas i napiszcie jak się czujecie.
    Wasza informacja gdzie można złapać wirusa, jakie były objawy Waszego zarażenia i jaki jest
    przebieg choroby – dla nas będzie bardziej wiarygodna niż wszyskie oficjalne wiadomości.
    Pozdrawiam serdecznie , życzę łagodnego przebiegu choroby i powrotu do zdrowia.