-3°
czwartek
-3°
piątek
Komisja Rewizyjna oceni Wójta
17 października 2017 r. | 13:52
0

We wtorek 24 października w Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Starcza, podczas których komisja oceni pozyskiwanie środków pozabudżetowych przez gminę w 2017 roku. A jak wszyscy wiemy, tych środków prawie w ogóle nie było.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).